M4A78LT-M LE için işlemci ve ekran kartı tavsiyesi

Rude Player

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili arkadaşlar, elimde bir anakart mevcut. Kendisi çok eski. Ben bir ekran kartı, bir tane de işlemci alacağım. Alacağım ekran kartı darboğaz sorunu yaşamasın diye en uygun 4 çekirdekli, neslinin en iyisi bir işlemci önerir misiniz?

Ana Kartım: ASUS M4A78LT-M LE.
Alacağım Ekran Kartı: GTX 1050 Ti.
Alacağım İşlemci: Bilmiyorum.

Cooler Master Elite V3 MPW-4001-ACABN1 400 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu işinizi görür diye düşünüyorum bütçenizin 1500 TL olduğunu söyleseydiniz elinizdekini satıp daha iyi bir sistem toplayabilirdik :)
Ne kadar az gider o kadar iyi vallaha pubyi oynatsın yeter zaten pubg'yi oynatan bilgisayar her oyunu rahatlıkla kaldırır genel olarak.. :D
Cooler Master Elite V3 MPW-4001-ACABN1 400 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu işinizi görür diye düşünüyorum bütçenizin 1500 TL olduğunu söyleseydiniz elinizdekini satıp daha iyi bir sistem toplayabilirdik :)
Hocam aldım AMD Phenom II X4 965 CPU Processor Quad-Core (3.4Ghz/6M /125W ) Socket AM3 AM2+ 938 pin M4A78LT-M LE ana kart modeli kaldırır dimi bunu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı