M4A87TD/USB3 anakartın BIOS güncellemesi var mı?

Yer
Bursa
M4A87TD/USB3 isimli anakart kullanıyorum BIOS'unun güncellenip güncellenemeyeceğini merak ettim. BIOS'a girdigimde sağ üstte version 2001 ve alt ortada v02.61 yazıyor. Daha güncel bir sürümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
M4A87TD/USB3 isimli anakart kullanıyorum BIOS'unun güncellenip güncellenemeyeceğini merak ettim. BIOS'a girdigimde sağ üstte version 2001 ve alt ortada v02.61 yazıyor. Daha güncel bir sürümü var mıdır?

ASUS websiteden bakabilirsiniz. Görünüşte sadece Win8 desteği var gibi görünsede muhtemelen Windows 10 altinda da çalışacaktır. Böyle konuşmamın sebebi daha eski anakartlarda bile Windows 10 çalıştırmayı başaranlar oldugu içindir.

ASUS websiteden bakabilirsiniz. Görünüşte sadece Win8 desteği var gibi görünsede muhtemelen Windows 10 altinda da çalışacaktır. Böyle konuşmamın sebebi daha eski anakartlarda bile Windows 10 çalıştırmayı başaranlar oldugu içindir.
Ben zaten Windows 10 kullanıyorum BIOS çok eski ve karışık olduğu için güncellemek istedim.
Siteden baktım ve en son version 2001 var sanırım güncelleme gelmemiş.

Son düzenleme:
BIOS karisim degil.
BIOS'un ekran görüntüsünu atar mısin?
Versiyon numarasi da gozuksun sana zahmet.

Şu an BIOS'u çekme şansım yok Advanced'de olan bir fotoğraf buldum version gözüküyor.
20220312_184008.jpg

bu
BIOS'u guncellersen dahi bu goruntu degismeyecek.
Yani karisik diyordun ya o karisik buldugun goruntuden kurtulamayacaksin.

Geri
Yukarı