M5 katili 2021 Cadillac CT5-V Blackwing

Stock Honda Civic gibi duruyor ( benzetmiyorum ). Body kit olmayınca ben giderim diyen bir duruşu olmamış üzerinde. BMW'ye Audi'ye bakınca araba body kit tasarımı ile ben giderim aga izlenimi veriyor. Çıksa bile muhtemelen çoğu insanın modeli neydi ya diyeceği bir tür olarak devam edecek.
Onlar body kit değil. Arabanın stock hali böyle diye biliyorum. Carbon detaylar ile çıkacak diye biliyorum. @Pobeda

Stock Honda Civic gibi duruyor ( benzetmiyorum ). Body kit olmayınca ben giderim diyen bir duruşu olmamış üzerinde. BMW'ye Audi'ye bakınca araba body kit tasarımı ile ben giderim aga izlenimi veriyor. Çıksa bile muhtemelen çoğu insanın modeli neydi ya diyeceği bir tür olarak devam edecek.
ki param olsa bu arabayı almam şahsen.

Onlar body kit değil. Arabanın stock hali böyle diye biliyorum. Carbon detaylar ile çıkacak diye biliyorum. @Pobeda
Bir alıcı olsam o güce sahip bir araçta biraz asi duruş isterim şahsen. Arka tarafı çok iyi bir iş çıkarsa da gerek ön taraf gerekse kalıp olarak o izlenimi bana vermedi.
Ki param olsa bu arabayı almam şahsen.

Karbon parçalar da eklense spor değil elit bir araç olarak duruyor. Param olsa elbet denerdim ama BMW M5 veya Audi RS6 favorim olmaya devam edecek :)

Geri
Yukarı