M5a97 Evo Anakarta Wow İçin Sistem Toplama

TEŞEKKÜRLER aldım kartı

Şuan elimdeki parçalar şöyle oldu
m5a97 evo anakart
r9 380 msi 4GB ekran kartı
fx 6300 amd işlemci
Cooler master gm 690 3 kasa
kasanın yanında gelen sıvı soğutucu

Buraya kadar güzel oldu sanırım ...

Monitör bunu düşünüyorum sizce nasıl olur ?

Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Birde ram ssd hdd ve güç kaynağı lazım

Güzel kardeşim wow için amd alma üzülürsün. Blizzard oyunları amd fx işlemcilerinin yan çekirdeklerini kullanmıyor. Sonra ağlarsın raid lerde, niye fps düşüyor diye. 20 kişiden aşağı raid yapılmıyor. İşlemci ağlıyor. Fx 6300 işlemcim var. 4.5 hız o.c de kullanmama rağmen bariz sıkıntı yaşıyorum. İlla fx alacaksan 8300 al o.c yap. Ayrıca wow dediğin oyun işlemci ağırlıklı bir oyun. Hd 7790 o.c gibi bir kartla ultra açabiliyorum. Orta sınıf bir kart yetecektir sana . Bir wow oyuncusu ve amd kullanıcısından tavsiye.

Vallahi elimde var dememiş düşünüyorum demiş, az önce aldım dediğine göre netten sipariş verdi iptal edebilir kardeşim.
Evet iptal edilebilir ama anakartım sıvı Soğutmam ve kasam elimde bu karta uygun ne işlemci önerebilirsin o zaman ekran kartını sevdim o kalsın ama sadece anakartıma uygun wow icin İdeal bir işlemci lazim sıvı soğutmada var oc ederiz arka sayfada müzik acicam bi Ton addon falan onlarda unutulmamali

x.png

• Aldığını belirtmiş bende sizin gibi FX 8300 önermiştim ilk başta. İptal edilme şansı varsa edilmeli tabi ki.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı