M5A97 Evo Sistem Toplama

• Konuyu başlatan ProvincialSea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 2B
Hocam tri-x modeli indirimde bence kaçırmamalısınız Spurs'un önerdiği sistemde güzel bendeki anakartı tek yapıp birtanede ram alırsanız aynısı olur.

Böyle oldu yada @YKTYN arkadaşın önerdiğinide alabilirsin ama bence tri-x kaçırma derim.

asdsad.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan mobildeyim sistem öneremiyorum ama @Because Im Batman in önerdiği sistem güzel onu alabilirsin ama anakartı z97 pc mate al ilerde çarpan kilidi açık bir broadwell işlemci alırsın.

Sistem gayet guzel, uzun süre götürür.

i5 4590 haswell refresh işlemci seçilmiş.
Overclock yapılmayacak diye tahmin ediyorum ki h81 anakart seçilmiş
CL9 1600 hmz 8gb bellek harika.
Ekran kartı r9 290 en üst seviye kartlardan birisi ama keşke gtx 970 veya 980 alınsaydı.
Kasa, HDD ve monitör de çok güzel.

Bir de listede SSD göremedim. SSD yi sisteminizden hiçbir zaman eksik etmeyin.

@YKTYN arkadaşımızın önerdiği sistemdeki ekran kartını r9 290 al anakartı z97 pc mate al nedenini geçen mesajda açıkladım. O kasanın hava sirkilasyonu(yanlış yazdım galiba k.b.) onun yerine k380 al daha iyi gtx 770 ile r9 290 karşılaştırılamaz bile. Açıkara r9 290. :)

Evet haklısın ,@shooters001 dostum şimdilik ssd almayı düşünmüyorum barrucuda var ileride alır kendim takabilirim.

Arkadaşlar sizin dedikleriniz gibi sistem böyle olsa daha iyi olur mu ?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı