M5A97 R2.0 Mac OS X Snow Leopard Sabit Diskten kurulum

BATUHANKFY

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarıma Mac OS yüklemeye karar verdim. Elimde iAtkos S3 V2.iso kalıbı var. Donanımlarım uyuyor. Ancak USB'den boot edemedim. Bende Harddiskimden 50 GB'lık bir bölüm ayırdım. Iatkos kalıbının içindekileri bu bölüme atabilirmiyim, atarsamda nasıl boot ederim?
Düzenleme: Yazım kurallarında hatam varsa özür dilerim. Forumda yeniyim.

Sistem özelliklerini yazarmısın, ayrıca İAtkos S3 V2 tavsiye etmem donanımın uyarsa Yosemite kurmanı tavsiye ederim.
Eski sürümlerde sürücü bulma sıkıntın olabilir.

Sistem özelliklerim:
  • AMD-FX 6300 Six-Core Processor,
  • 4GB RAM,
  • GT630 (Nvidia) ekran kartı,
  • Anakart: Asus M5A97 R2.0.
Peki ilkten Mavericks kursam sonra Mavericks üzerinden iAtkos atamaz mıyım ?
Düzenleme: Yosemite kurmak isterdim ancak wireless adaptör çipsetimin uyumlu olmadığı için kuramıyorum.(RTL8187B)

Son düzenleyen: Moderatör:
Niresh sürümleri için sadece Yosemite ve Mavericks bulabildim. Mac sevdasından vazgeçmeliyim galiba. En azından yeni bir wifi adaptör alana kadar. Niresh'ın Snow Leopard versiyonu var mıdır ?

Neden eski sürümlerde ısrar ediyorsunuz? Eski sürümlerin kurulumları da daha zor olur.
Niresh 10.7 den itibaren sürümleri var 10.6 sürümleri mevcut değildir...

Niresh ile Mavericks kurdum. Şimdiki sorun ise ethernetten internete bağlanamıyorum. (Rtl8168f/8111f)
Resim atamıyorum. Boyut sorunu var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı