M800 Ultra vs Attack Shark X3 vs Darmoshark M3

Mart'ın başında başka bir gönderiye yaptığım yorumu aşağıya aynı şekilde bırakıyorum dostum tercih tabiki yine senin ama ben tecrübe ettim sen etme tek amacım bu iyi forumlar :)

"arkadaşlar bende sizin gibi 1 hafta önce çok mouse aradım konular açtım bilimum forumlarda çoğu kişi şunu al bunu al dedi attack shark x3 siparişi vermiştim iptal edip vgn yada vxe alacaktım fakat dedim ki ya ne olacak gelsin ne kadar kalite farkı olabilir ki. zaten 1-2 sene götürse değişir yenilerim diye düşündüm. mouse geldi her şey çok güzel grip tapelerini taktım falan gerçekten malzeme kalitesi olarak kaliteli ama assetto corsa oynuyorum ve mouse ile hareket ettiriyorum, mouse (attack shark x3) çok fazla harekete maruz kalınca sanırım sebebini tam bilmiyorum 2-3 saniyelik kesiliyor ve sonra kendine geliyor. bütün oyun zevkini mahvediyor. benden size tavsiye amazondan kıytırık firmaların 1k+ mouselarına para vermeyin gidin 200-300 daha koyun wraithten alın başınız ağrımasın ben şimdi attack shark x3'ü iade edip f1 veya r1 alıcam aklınızda bulunsun. ajazz denemedim ama tahminimce onunda kendince kesilme olmasa bile sorunları vardır. uzak durun tavsiyemdir."

Mart'ın başında başka bir gönderiye yaptığım yorumu aşağıya aynı şekilde bırakıyorum dostum tercih tabii ki yine senin ama ben tecrübe ettim sen etme tek amacım bu iyi sosyaller :)

"Arkadaşlar bende sizin gibi 1 hafta önce çok mouse aradım konular açtım bilimum forumlarda çoğu kişi şunu al bunu al dedi attack shark X3 siparişi vermiştim iptal edip VGN'ya da VXE alacaktım fakat dedim ki ya ne olacak gelsin ne kadar kalite farkı olabilir ki. Zaten 1-2 sene götürse değişir yenilerim diye düşündüm. Mouse geldi her şey çok güzel grip tapelerini taktım falan gerçekten malzeme kalitesi olarak kaliteli ama Assetto Corsa oynuyorum ve mouse ile hareket ettiriyorum, mouse (attack shark X3) çok fazla harekete maruz kalınca sanırım sebebini tam bilmiyorum 2-3 saniyelik kesiliyor ve sonra kendine geliyor. Bütün oyun zevkini mahvediyor. Benden size tavsiye Amazon'dan kıytırık firmaların 1k+ farelerina para vermeyin gidin 200-300 daha koyun Wraith'ten alın başınız ağrımasın ben şimdi attack shark X3'ü iade edip F1 veya R1 alacağım aklınızda bulunsun. Ajazz denemedim ama tahminimce onunda kendince kesilme olmasa bile sorunları vardır. Uzak durun tavsiyemdir."

O zaman attack shark X3 eledik. Teşekkür ederim bilgi için.

üstüne şöyle bir ekleme de yapayım güncel olarak iade edip r1 pro max aldım bütçem olduğu için düz r1 yada f1 pro alabilirsin önerimdir mouse gerçekten kaliteli ve ne bi kesilme ne bi anlık donma kasma hiçbir sorun ile karşılaşmadım son derece kaliteli r1 pro maxin bataryası büyük ben günde 12+ pc başındayım yazılım işi ile uğraştığım için ona rağmen beni 1 hafta götürüyor

pek bilgim yok kullanmadım ama m3lerde ise herkes malzemenin kalitesiz olduğunu f1 ve r1 in o fiyat farkına rağmen çok daha temiz ve kaliteli olduğunu söylüyordu haberin olsun ama dediğim gibi m3, m3s falan kullanmadım sadece söylenen bu

Üstüne şöyle bir ekleme de yapayım güncel olarak iade edip R1 Pro Max aldım bütçem olduğu için düz R1 ya da F1 Pro alabilirsin önerimdir mouse gerçekten kaliteli ve ne bir kesilme ne bir anlık donma kasma hiçbir sorun ile karşılaşmadım son derece kaliteli R1 Pro Max'in bataryası büyük ben günde 12+ PC başındayım yazılım işi ile uğraştığım için ona rağmen beni 1 hafta götürüyor.

Pek bilgim yok kullanmadım ama m3'lerde ise herkes malzemenin kalitesiz olduğunu F1 ve r1'in o fiyat farkına rağmen çok daha temiz ve kaliteli olduğunu söylüyordu haberin olsun ama dediğim gibi m3, m3s falan kullanmadım sadece söylenen bu.

Kablolu kullanıldığında Wireless özelliğini kapatabiliyor muyuz?

Üstüne şöyle bir ekleme de yapayım güncel olarak iade edip R1 Pro Max aldım bütçem olduğu için düz R1 ya da F1 Pro alabilirsin önerimdir mouse gerçekten kaliteli ve ne bir kesilme ne bir anlık donma kasma hiçbir sorun ile karşılaşmadım son derece kaliteli R1 Pro Max'in bataryası büyük ben günde 12+ PC başındayım yazılım işi ile uğraştığım için ona rağmen beni 1 hafta götürüyor.

Pek bilgim yok kullanmadım ama m3'lerde ise herkes malzemenin kalitesiz olduğunu F1 ve r1'in o fiyat farkına rağmen çok daha temiz ve kaliteli olduğunu söylüyordu haberin olsun ama dediğim gibi m3, m3s falan kullanmadım sadece söylenen bu.

Bundan önce R1 kullanıyordum zaten fakat bağlantı problemleri yaşadığım için değiştirmek zorunda kaldım deneyim açısından aynı fareyi kullanmayı tercih etmem. Teşekkür ederim.

Attack Shark x2 kullanıyorum. @syntaxdll hocam nadirde olsa bu sorunla karşılaşanlar olmuş. Benimkinde sorun çıkmadı ve fiyat performans olarak çok kaliteli geldi.

Attack Shark x2 kullanıyorum. @syntaxdll hocam nadirde olsa bu sorunla karşılaşanlar olmuş. Benimkinde sorun çıkmadı ve fiyat performans olarak çok kaliteli geldi.
elektronik işi zaten şans işi oluyor genelde kimse rampage sevmez bende şuan almam ama 2020 de aldığım rampage kulaklığı hala kullanıyorum. Birincisi risk var ben yaşadığım için yazdım ikincisi ise kargo süreci sorunlu çıkarsa iade süreci derken nerdeyse 20-25 gün yeni mouse siparişi verdin 5 günde o 1 ayda mouse alıyosun tamamen zaman kaybı gibi geliyor onun dışında tabiki tercih ve şans meselesi

Geri
Yukarı