Maaş kartından Papara kartına para aktarımı yapılıyor mu?

HakanSs359

Hectopat
Annem maaş kartından bana para gönderdi.Parayı dün akşam yatırmış ama mesai saatlerinin dışında yatırmış.Şu anda mesai saati başladı fakat para gelmedi.Bankamatikten yatırmış,ibanımın son 8 hanesini girmiş ve başarıyla yatırılmıştır demiş.Henüz kartımda bi hareketlenme yok,sizce bi sıkıntı olmuş olabilir mi?

Anlamadım ancak IBAN'dan kastınız nedir? Papara da IBAN numarası yok. Para yatırırken Papara'nın IBAN numarası girilir ve size ait Papara hesap NO yazılır. Yani IBAN sizin hesabınıza ait değil.
Ayrıca aktarım yapacağınız hesabın sahibi Papara hesabı ile aynı kişi olmak zorunda. Yani Ahmet'in hesabına Mehmet banka hesabından para gönderemez.

Son düzenleme:
Bazen havale işlemlerinde böyle sıkıntılar olabiliyor. Param gelmedi diyerek canlı desteğe başvurun.

R
Hayır arayıp soyleyın Para'm şu IBAN'a ait Papara kartıma gelmedi.
Mesai saati bitene kadar gelmezse arıcam
Anlamadım ancak IBAN'dan kastınız nedir? Papara da IBAN numarası yok. Para yatırırken Papara'nın IBAN numarası girilir ve size ait Papara hesap NO yazılır. Yani IBAN sizin hesabınıza ait değil.
Ayrıca aktarım yapacağınız hesabın sahibi Papara hesabı ile aynı kişi olmak zorunda. Yani Ahmet'in hesabına Mehmet banka hesabından para gönderemez.
Aktarım yapan kişi annem,papara kartı da bana ait.Evet iban bana ait değil fakat papara numarasıyla yatırıldı sanırım

Geri
Yukarı