Çözüldü Mac filtreleme işe yaramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

437935

Hectopat
Makaleler
1
İnternetime bağlanan tüm kişilerin bağlantısını "canice" kesmek ve engellemek istiyorum. Ama bugün modem arayüzüne girip Mac filtrelemeden kara listeye birini eklediğimde hiçbir halta yaramadı. Sonra kendi telefonumda denedim, onda da yaramadı. Nasıl engelleyebilirim şu beleşçi mahlukatları?

Edit: İleride aynı sorunu yaşayan olursa açıklayıcı olması için görüntüyü ekliyorum;

sorun.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
Devre dışı bırakmışsınız filtreyi.
Etkin hale getirin.
İnşaAllah çalışır.
Ayrıca 5 GHz Wi-Fi kullanıyorsanız galiba onun için de ayrı olarak filtreleri ayarlamalısınız.
Modeminizin yazılım güncellemesi var mı bir bakın. Mac filtreleme en garantisidir normalde. Mac filtreleme doğru düzgün çalışmıyorsa modemi resetleyip yeniden kurabilirsiniz. Wi-Fi adını değiştirip, gizleyebilirsiniz, şifreyi daha karmaşık bir şifre yapabilirsiniz.

Modeminizin yazılım güncellemesi var mı bir bakın. Mac filtreleme en garantisidir normalde. Mac filtreleme doğru düzgün çalışmıyorsa modemi resetleyip yeniden kurabilirsiniz. Wi-Fi adını değiştirip, gizleyebilirsiniz, şifreyi daha karmaşık bir şifre yapabilirsiniz.

Modeline falan nereden erişeceğim ve kuracağım? Modem ile pek alakam yok. Şifre zaten Arap çorbası gibi.

Modeline falan nereden erişeceğim ve kuracağım? Modem ile pek alakam yok. Şifre zaten Arap çorbası gibi.
Modem arayüzüne girin, modeli modem ara yüzünde yazıyor. Orada bakım kısmı var, yazılım güncellemesi var mı internetten bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı