Maç izlemek için 30.000 TL televizyon önerisi

Yazdığım bütçe de olabilecek en yüksek özellikler hangileri mümkünse diyebilirim hocam.

Ekranı küçük geldi aslında benim için en önemli detay ekran büyüklüğü ve görüntü akıcılığı ve kalitesi.

Hocam Vestel TV'lerde bir süre sonra Android kısmında yavaşlama oluyor diyorlar.
Yani bizde 7 yıldır vestel var hala ilk aldığımızdaki gibi ama sizin içinizde şüphe kuşku varsa ben farklı bir markanın aynı boyutlarda tv sini bulayım

Fanatik futbol izleyicisiyim. İzlerken beni hem ses hem görüntüsüyle maçın içine alacak, akıcı bir televizyon önerisi istiyorum. Bütçe maksimum 30 bin TL. İlla en pahallısını önermek zorunda değilsiniz, fiyat performans önerilerine de açığım. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Hep o boyutlarda en iyisi vestel 70 inç olanı 22k 75 inç olanı yani attığım linkteki 27k

Yani bizde 7 yıldır Vestel var hala ilk aldığımızdaki gibi ama sizin içinizde şüphe kuşku varsa ben farklı bir markanın aynı boyutlarda TV'sini bulayım.

Hep o boyutlarda en iyisi Vestel 70 inç olanı 22K 75 inç olanı yani attığım linkteki 27k.

Çok teşekkür ederim hocam öneriniz aklımda bulunsun güzel F/P bir ürüne benziyor.

1706631759086.png

3'ü de QLED.

Geri
Yukarı