Maç linkinden virüs bulaşmış mıdır?

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
Maç izlemek için link paylaşan bir sayfa var ve para kazanmak için ay.lve ile paylaşıyorlar linki. Reklamı Geç'e tıklarken ppcent sayfası çıktı ve bildirimlere izin ver ve devam et yazısı çıktı. Tıkladım. Maç linkini açtı.

Bu yolla yani bildirimlere izin ver deyince virüs bulaşmış mıdır?

Eset ile ve telefonun kendi taramasıyla tarama yaptım. Herhangi bir virüs bulamadı.

Virüs bulaşmasa bile sürekli rahatsız edici bildirim gönderecektir. En iyisi o sayfalarda bildirimleri reddetmek bence.

Bildirimlere izin vermişsiniz. Kötü yapmışsınız sırf kaçak maç izlemek için bunlara değmez. Reklam virüsü yükler yüklerse. Bildirimlerin Ayşelerin seni 3 km uzaktan çağırmasıyla dolabilir. Kaspersky ile tam tarama yaptır. Virüs varsa da siler ve sorun ortadan kalkar.

Yok hocam bulaşmaz öyle eğer sen bir şeye izin vermemiş isen
Yani telefonda adblocker var ancak herhangi bir sayfa açılmadı. İzin Ver'e tıklamazsam maç linki açılmıyor.

Bildirimlere izin vermişsiniz. Kötü yapmışsınız sırf kaçak maç izlemek için bunlara değmez. Reklam virüsü yükler yüklerse. Bildirimlerin Ayşelerin seni 3 km uzaktan çağırmasıyla dolabilir. Kaspersky ile tam tarama yaptır. Virüs varsa da siler ve sorun ortadan kalkar.
Kaspersky ile Tam Tarama yaptım ancak virüs bulmadı. Samsung İnternet bildirimleri de kapalı. Kuşkulanmam gereken bir konu var mı?

Kullandığınız tarayıcıdaki çerezleri silin.
Çerezleri temizledim. Kaspersky ile tam tarama yaptım. Virüs bulamadı. Samsung İnternet bildirimleri de kapalı. Bir şey olmuş mudur?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı