Mac mini alınır mı?

furkankizilaslan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
M2 işlemcisine sahip fiyatı 15.800. öncelikle oyun için almıyorum gündelik işler için montajla falan uğraşıyorum fiyatı bana cazip geldi aynı performanstaki MacBook ile arasında 2 kat fark var. Taşınabilir olması da benim için bir artı sizce bu fiyata alınabilecek bir cihaz mı? IPad'lere de baktım fakat aksesuarlarıyla beraber bayağı pahalı geldi gözüme bu konuda fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanınızda monitör taşımanız gerekmezmi Mac mini ile? Götüreceğiniz yerde monitör vardır illa gerçi ancak her yere götürülemez diye düşünüyorum.

Yani kullanım amacınıza göre değişir, laptop kadar kullanım kolaylığı sağlamayacaktır fakat yine de iş görür, iş için güçlü bir işlemci sonuçta. Taşıması kolay olduğu için hem iş hem ev şeklinde kullanımada uygun, tek ihtiyaç monitör (klavye/mouse saymaya gerek yok onlar her türlü lazım zaten).

Yani kullanım amacınıza göre değişir, laptop kadar kullanım kolaylığı sağlamayacaktır fakat yine de iş görür, iş için güçlü bir işlemci sonuçta. Taşıması kolay olduğu için hem iş hem ev şeklinde kullanımada uygun, tek ihtiyaç monitör (klavye/mouse saymaya gerek yok onlar her türlü lazım zaten).

Eğer alışık ise IPad'i magic trackpad ve klavye gibi kullanabilir, öyle bir imkan sağlıyor diye biliyorum.

Egitim indirimiyle alabilirsin bu arada.

Eğer alışık ise IPad'i magic trackpad ve klavye gibi kullanabilir, öyle bir imkan sağlıyor diye biliyorum.

Hocam IPad'ler genel itibarıyla fiyatları uygun fakat aksesusarlarıyla bayağı pahalıya denk geliyor işlemci si de pek tatmin eder mi diye kararsız kaldım açıkçası.

Hocam IPad'ler genel itibarıyla fiyatları uygun fakat aksesusarlarıyla bayağı pahalıya denk geliyor işlemci si de pek tatmin eder mi diye kararsız kaldım açıkçası.

Demek istediğim elinde iPad mevcutsa Mac mini için IPad'ini klavye ve trackpad olarak kullanabileceğin idi. IPad'ler eskiye kıyasla çok geliştiler evet ama kişisel görüş olarak hala Mac cihazların yerini tutabilmiş durumda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı