Mac Mini için ASUS VG24VQ monitör nasıldır?

Furkan Tirrun

Hectopat
HDMI girişi var sizce Mac mini bununla olur mu? Oyuncu monitörü oluşu uyumsuzluk olabileceğini düşündürttü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende bundan vardı, çok beğenerek kullandım özellikle pivot olması çok hoşuma gitmişti, alt ayağı masada fazla yer kaplamıyor ve birçok modu var fakat Mac için fazla geldi bana düz IPS alsanız bana göre daha iyi olur, çünkü oyun oynamayacağınızı var sayıyorum Mac'le o yüzden kavisi önemli değil hem IPS alırsanız renkler daha canlı olur.
Herhangi bir uyumsuzluk olmaz sadece bazı özellikleri kullanamayabilirsiniz Freesync gibi.

Saçma olur. Mac Mini ile herhangi bir oyunu dahi oynayamayacağınız için kötü bir tercih. Ayrıca TUF serisi alınmamalı.

Kullanım amacı nedir?

Saçma olur. Mac Mini ile herhangi bir oyunu dahi oynayamayacağınız için kötü bir tercih. Ayrıca TUF serisi alınmamalı.

Kullanım amacı nedir?
Yazılım ve günlük kullanım. En çok satılan bu olduğu için gözüme çarptı fiyatta bütçemdeydi. Among us bile oynamayacağım.
Hocam bende bundan vardı, çok beğenerek kullandım özellikle pivot olması çok hoşuma gitmişti, alt ayağı masada fazla yer kaplamıyor ve birçok modu var fakat Mac için fazla geldi bana düz IPS alsanız bana göre daha iyi olur, çünkü oyun oynamayacağınızı var sayıyorum Mac'le o yüzden kavisi önemli değil hem IPS alırsanız renkler daha canlı olur.
Herhangi bir uyumsuzluk olmaz sadece bazı özellikleri kullanamayabilirsiniz Freesync gibi.
Oyun oynamayacağım.

Stand sorun olmazsa bu model daha iyi olur.

Stand sorun olmazsa bu model daha iyi olur.
Yabancı forumlarda dell ve mac sistemlerin uyumsuzluk çıkarttığı haberleri var. Philips güzelmiş teşekkür ederim değerli tavsiyeniz için.

Geri
Yukarı