Mac Mini Late 2009 hangi sürüme yükseltilebilir?

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
RAM
1 GB DDR SDRAM
SSD veya HDD modeli
80 GB HDD
Anakart
Apple
İşlemci
1.42 GHz PowerPC G4
Merhaba. Mac Mini Late 2009 Mac mini3,1 model cihazım var. 512 MB RAM'ini bugün 1 GB'a yükselttim. Daha fazla desteklerse yükseltebilirim. Ama asıl konu ben bu cihazın Mac OS X 10.4.7 olan yazılımını yükseltmek istiyorum. High Sierra'ya yükseltmeyi denedim patcher'ı açmadı. Bu uygulama bu sürüm için uygun değil hatası aldım. En fazla hangi sürüme yükseltebilirim ve cihaz en fazla kaç GB RAM destekler? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Mac Mini Late 2009 Mac mini3,1 model cihazım var. 512 MB RAM'ini bugün 1 GB'a yükselttim. Daha fazla desteklerse yükseltebilirim. Ama asıl konu ben bu cihazın Mac OS X 10.4.7 olan yazılımını yükseltmek istiyorum. High Sierra'ya yükseltmeyi denedim patcher'ı açmadı. Bu uygulama bu sürüm için uygun değil hatası aldım. En fazla hangi sürüme yükseltebilirim ve cihaz en fazla kaç GB RAM destekler? Yardımlarınızı bekliyorum.
https://everymac.com/systems/apple/mac_mini/specs/mac-mini-core-2-duo-2.53-late-2009-specs.html Eğer buysa:
1692548253917.png

1692548281384.png

Core 2 Duo değil diye biliyorum, PowerPC G4 diyor. RAM'de içinden çıkan 512 MB DDR idi. 1 GB destekledi, desteklediği kadarını takmak istiyorum.

Bir de SSD destekler mi acaba?

Ve yazılım konusunda bilginiz var mı? Sierra falan yapabilir miyim?

Bu:

Maksimum 1 GB RAM destekliyormuş sanırım.

Core 2 Duo değil diye biliyorum, PowerPC G4 diyor. RAM'de içinden çıkan 512 MB DDR idi. 1 GB destekledi, desteklediği kadarını takmak istiyorum.

Bir de SSD destekler mi acaba?

Bu:

Maksimum 1 GB RAM destekliyormuş sanırım.

X 10.5.8 dürümüne kadar destekliyor. Maximum RAM ise 1Gb imiş.

Bilmiyorum ne yazık ki o konuda bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı