Mac OS Uyumlu Laptop Tavsiyesi

yasin44

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, forumda çok araştırdım ama tam bir bilgi alamadım. Mac işletim sistemini donanımları sorunsuz tanıyacak bir laptop almak istiyorum. Kullanma amacım final cut tarzı video düzenleme yapacağım kendi çapımda. Kasmayacak bir laptop düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir laptop modeli var mı? Cevaplarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası Final Cut kullanmayı düşünüyorsan, gerçek bir Mac alman daha iyi olacaktır. Zira Hackintosh LapTop'larda ikinci ekran kartı çalışmadığı için Final Cut performans sorunu yaşarsın. Ancak Hackintosh kurmak ve Final Cut kullanmak istersen benim tavsiyem masa üstü bir sistem toplaman.

Final Cut çok fazla kullanmayacağım. Bazen çektiğim videoları ufak ufak editlemek için demiştim . Ama yinede ekran kartı olarak en uyumlu ve yüksek olarak bir laptop modeli önerirseniz sevinirim.

Yukarıdaki linkte ki modeller , hackintosh ile gayet uyumlu, güncel cihazlar. Onları incelemeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı