Mac OS X 10.9 ethernet, wifi, ses sürücülerini bulamadım

OĞUZTÜRK

Kilopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Research Asisstant
Herkese merhaba. Mac Os X 10.9 Mavericks yükledim ancak bazı aygıtların (ethernet, wifi, ses) sürücülerini bulamadım. Resimde işaretlemiş olduğum bölümler için acil sürücüye ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz memun olurum.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun. Ben soruna cevap veremeyeceğim ama Multibeast Kullan derim. Ayrıca nasıl kurduğun konusunda merak içindeyim :)

Ekran görüntüsü yerine kullandığın donanımı yazarsan daha kolay yardımcı olabiliriz.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun ben soruna cevap veremeyeceğim ama Multibeast Kullan derim ayrıca nasıl kurduğun konusunda merak içindeyim :)

" Nasıl kurduğunun merakı içindeyim " diyorsun. Technopat'ın Youtube kanalında hakintosh için rehberler var. Hiç yoktan forumda dolaşsan kuracak bilgiyi veya cesareti edinebilirsin diye düşünüyorum. Lütfen biraz araştırmacı olalım.

Ses sorununu applehda ile hallettim. Şu anda etherneti ve bilgisayara ait dahili wireless cihazını kullanamasam da harici bir adaptör ile kısmen bu sorun da çözüme kavuşturulmuştur. İlginiz ve yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı