Mac OS X AR9485 Çalıştırma

Bay Uzayli

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttim Bu Videoyu izleyerek diskte ayırdığım 120 gblık boşluğuma mac osx kurdum. Her şey çok güzel çalışıyor fakat videoda (43:45) Ekran katım intel hd graphics 4000 Clover Configurator dan id sini yazıyorum id yide Bu Sayfa dan buldum. Clover Configurator en son sürümünde save yapınca programı açınca kendiliğinden ayarları açmıyor. Kendimiz elle seçiyorum en baştan. Bu yüzden de ekran kartı id si olmuyor.

Ayrıca benim internet kartım Qualcomm Atheros AR9485WB-EG. Ne wifi çalışıyor ne ethernet. Ne yapamam gerekiyor ? Multibeatstan kurdum ama çalışmadı yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AR9485 için kext yok, dolayısıyla hiçbir mac sürümünde çalışmaz, ya wifi kartınızı değiştireceksiniz ya da usb wifi adaptör deneyeceksiniz. Ethernet kart modelinizi yazarsanız çözüm bulunabilir.

Birde hala bir ekran kartı sorunum var. Boot ekranında ayarlardan inteli kaldırıp edid i işaretlemeden giremiyorum. Ne yapmam lazım ? Clover configurator den id sini yazıyorum save kilitli save as yapıyorum masaüstüne kaydediyorum bilgisayarı yeniden başlatıyorum clover configurator e giriyorum open demeden ayarlar gözükmüyor. Ne yapabilirim ?

Yardım eder misiniz ?

Atheros.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı