Mac OS X Boot olmuyor, siyah ekranda kalıyor

DeathStrokee

Hectopat
Daha fazla  
Mavericks'in ilk adımlarını sorunsuz halletmiştim. Boot yapma kısmını da yaptım. Kurulum diline gelmeden Siyah Ekran sorunu çıkıyordu. Bunu da ufak bir araştırmayla kod girmem gerektiğini öğrendim girdim, kurulumu da yaptım. Fakat kurulum rehberindeki videoda flash bellekten kurulan uygulamaları kuramadım. Haliyle bilgisayar Boot olmuyor. Şuan Mac Boot olmuyor siyah ekranda takılıyor. Videodaki uygulamaların linklerini bulamadığım için kuramadım sanırım. O uygulamaların sağlam linkleri ile yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum USB bellek ile boot etmeyi dener misin? Bende de benzeri bi sorun oldu, USB bellekle boot ediyorum açmak için. Açılışta F12'den USB belleğimi seçip boot ekranından HD'yi seçiyorum sorunsuz açılıyor. Onun dışında USB'siz şekilde -x parametresi ile dene dönüş yap.

silvo33 arkadaşım ben de yüklemede sıkıntı yaşıyorum aslında. Başlık açtım ama kimse oralı bile olmuyor.

Arkadaşlar, Siyah ekran sorunu devam etmekte. Flashsız açabiliyorum ama siyah ekran geliyor. Kod girmem gerekiyor sürekli 0x01660003 kodunu girmeden açılmıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı