Mac OS X Enter ile Dosya Açma

Lynchey

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, işim geregi windows'ta cok alısık olduğum alt tab programlar arası geçiş yapmak icin eklenti olduğunu duydum fakat bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı? Mac'de de alt tab'a benzer bir şey var fakat sadece üst taraftan uygulamaya geçiyor yani uygulamanın ayar yerlerinde geçiş yapıyor bana direk ana ekran olarak düşmesi gerek işim gereği o yüzden bir eklenti varsa yardımcı olursanız cok sevinirim. Bir diger sıkıntımsa klasörleri enter tuşu ile açıp backspace tuşu ile geri cıkmayı ıstıyorum. Kısaca windowsta olduğu gibi bunun da cözümü var mı?Şimdiden yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.

Eklentiye gerek yok. CMD + Tab tuşu ile rahatlıkla uygulamalar arasında geçiş yapabilirsin:
Screen Shot 2016-04-13 at 21.42.jpg

Sistem klasörü açmak için CMD + N tuşlarını kullanabilirsin. Sistem klasöründen çıkmak için CMD+ W tuşunu kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı