Mac OS X için hardiskte yeni bölümü formatlayamıyorum

capucimo

Hectopat

Arkadaşlar Apple'ın dosya sistemi için create partition sekmesi çıkmıyor yardım eder misiniz bu konuda.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar lütfen bir yardım edin. Sabahtan beri uğraşıyorum bir türlü yapamadım. Bilgisayarı habire yeniden başlattım ama düzelmedi. Bir hevesle her şeyi yaparken daha boot edemeden sorun çıktı. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş bende de aynı sorun vardı MiniTool Partition Wizard programı ile ilk önce ntfs olarak formatla daha sonra Paragon Partition Manager ile dene ben öyle çözdüm işi. Kolay gele..

Sanırım sorunun kaynağını buldum ama tam emin değilim. Create Partition dediğimde 'There are no free MBR slots on the disk' hatası veriyor. Boş MBR slotu yok diyor. MBR slotu nedir ? Nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?

- - - Güncellendi - - -

Söylediğim hatayı veriyor fhakanb arkadaşım.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Google arattım sorunun adını ve çözümü MiniTool'un sitesinde buldum.

Iyi günler arkadaşlar. Mac Os X Mavericks kurdum. Her şeyi yaptım. Ama sonrada display ayarlarını yapmak için Mac Os'u shot down yaptım. Sonra sanal makinamı kapattım. Ancak tekrar açamadım. Tekrar Mac Os Mavericks'i tıklayıp play dediğim zaman elma işareti çıkıyor. Altında ki imleç dönüyor ama ekran değişmiyor.
Sol üst köşede; Attempting to start up from.

>Efi wmware virtual scsı harddriver" Yazıyor ve öyle kalıyor.

Kullandığım pc asus i5(3317u) 6gb ram ekran kartı nvidia gt635m 2gb
Bilgili abilerin yardımını istiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı