Mac OS X Mavericks 10.9.2 Mouse Sorunu - LGA 1156

Legacy USB Supprt Enabled konumunda mı ? Bir de BIOS F10 sürümde mi? BIOS'u F10 sürümüne güncelle ve buradan DSDT indir:

tonymacx86.com - Forum

İndirdiğin DSDT dosyasını /EFI/acpi/patched klasörüne kopyala. Sonrasında Clover Configurator içinden DSDT dosyasını göstermen gerekebilir.

PC açılınca USB'yi geçici çalıştırabilmek için söküp başka bir porta takabilir ya da -x PCIRootUID=0 komutlarıyla boot edebilirsin.

Hocam ilk sayfada kaldığı için ekran ikinci sayfaya konuşmanın geçtiğini farketmemişim ve yeniden sorma gereği duymuşum. Üzgünüm.. isteyerek yaptığım bi hareket değildi. Keşke hemen her şeye ceza verme gereği de duyulmasa. Kimse isteyerek bi hata yapmaz yapanlarda bellidir sanırım. Biraz daha ince elemelere alsanız. Sorunuza cevap verildikten sonraki cevaplara göre ceza uygulasanız daha mantıklı olur gibi.

Neyse.. Ben ps2 yi dönüştüren bir usb dönüştürücü kullanıyorum. Yani bir direk ps2 girişim var kasaya birde usb dönüştürücüm ile bağlantım. Yani birisinde Mouse varken diğerinde klavyem bağlı.

Dün bios güncelledim ve yeniden MacOs açarken hata ekranı geldi. Ekranı paylaşıyorum.

W2WnW8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı