Mac OS X Mavericks 10.9.5 indirme linki

erenyiildiiz

Centipat
Merhabalar. Intel laptopuma Mavericks 10.9.5 kurmak istiyorum ama RAW dosyaları ya kırık ya da iptal olmuş. Güncel bir indirme linki verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO mu? .RAW uzantılı olması lazım.
1095USB isimli ISO dosyası indirdim bir işime yaramadı. Sonrasında Mojave 10.9.5 indirdim. Şu an config ekranındayım ama videodaki config dosyaları karşıma gelmedi. Farklı isimli config dosyaları geldi. Kafam iyice karıştı, ben bu laptopa kurmak istiyordum. Ama masraf çıkarmadan kurdurmayacak galiba bana mac işletim sistemini :/
Recep hocamın videosunu izliyordum, dosyayı indirdim Mojave 10.14.6 Videoda 4 tane config dosyası görünüyor:
  • config_amdfx_config: AMD FX işlemciler (FX 8xxx gibi)
  • config_amdzen_config: AMD Zen işlemciler (Ryzen, Threadripper & Athlon 2xxGE gibi)
  • config_intelmobile_config: Intel dizüstü bilgisayarlar vb. mobil mimarili sistemler için
  • config_intelpc_config: Intel masaüstü bilgisayarlar için
Ama ben config tarafını açtıgım zaman bende 4'den fazla dosya çıkıyor karşıma. Acaba nerede yanlış yaptım?

Dosya Ekleri

• 1.jpeg
    1.jpeg
    122,3 KB · Görüntüleme: 99
1095USB isimli ISO dosyası indirdim bir işime yaramadı. Sonrasında Mojave 10.9.5 indirdim. Şu an config ekranındayım ama videodaki config dosyaları karşıma gelmedi. Farklı isimli config dosyaları geldi. Kafam iyice karıştı, ben bu laptopa kurmak istiyordum. Ama masraf çıkarmadan kurdurmayacak galiba bana mac işletim sistemini :/
Recep hocamın videosunu izliyordum, dosyayı indirdim Mojave 10.14.6 Videoda 4 tane config dosyası görünüyor:
  • config_amdfx_config: AMD FX işlemciler (FX 8xxx gibi)
  • config_amdzen_config: AMD Zen işlemciler (Ryzen, Threadripper & Athlon 2xxGE gibi)
  • config_intelmobile_config: Intel dizüstü bilgisayarlar vb. mobil mimarili sistemler için
  • config_intelpc_config: Intel masaüstü bilgisayarlar için
Ama ben config tarafını açtıgım zaman bende 4'den fazla dosya çıkıyor karşıma. Acaba nerede yanlış yaptım?

Mevcut indirdiğiniz daha güncel bir sürüm.
İşlemci markasına göre seçmeniz gerekiyor.
İntel işlemcili laptop için intel_laptop_config olanlardan birini seçmeniz gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı