Çözüldü Mac Os X Mavericks Bluetooth Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

escape3596

Hectopat
Daha fazla  
Bütün işlemleri sorunsuz yapmama ragmen burada takılıyor. Nvidia Kextlerinide sildim fakat burada donuyor. Bunun bir çözümü var mıdır ? Yada nerede yanlış yaptım ?
IMG_20141211_215825.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
DVD imajı olarak clover indirip kurulumu oradan deneyebilirsiniz. Ben kurulumu öyle yapmayı başarmıştım. İnject edid seçeneğini işaretlemeyi, bootarg kısmına "npci=0×2000 kext-dev-mode=1" girmeyi unutmayın. Kurulumu yaparken diski 3 bölümlü yapın. Win kısmını msdos fat biçimlendirin. Kurulumdan sonra hiç bir şey kurmadan Windows kurulumuna geçin. Diskleri seçtiğiniz bölümde win+macrecovery+efi bölümlerini silip yeni bir Windows bölümü oluşturun . Aksi taktirde kuruluma izin vermeyecek. Yeni bolum oluştuktan sonra sistem kendisi 320 MB boyutunda sistem ayrıldı bölümü oluşturacak. Windows kurulduktan sonra Mavericks USB'si veya yine DVD ile sistemi boot edin. Clover bootloader kurup boot0af problemini, disk utiliy bölümünden mac bölümünü unmount ederek terminalden gerekli kodları girerek düzeltebilirsin. Daha fazlası için yine yazabilirsin.

Teşekkür ederim. Denedim fakat aynı yerde kalıyor. Optionsdan kernel pm patchi açıyorum bu bir şeyi etkiliyor olabilir mi ? Açmayınca da en başta takılıyor ve inject edidi. Açarken inject inteli kapatmalıyım ? Bilmiyorum ama kurulum ekranına ulaşamadan hep burada kalıyorum.

Sorunu çözdüm. Sorun kablosuz faremden kaynaklanıyormuş. Usb portları boşaltınca düzeldi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı