Mac OS X Mavericks Kurulum Esnasında Özelleştir Butonu Yok

escape3596

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başarıyla kuruluma geldim fakat özelliştir butonu yok ve ordaki ayarları yapmadan kurdugumda mac os x mavericks açılmıyor bu konuda ne yapacagımı söyleyebilirmisiniz ?

Eğer Nvidia + Intel işlemcili laptop ise NVDA* ile başlayan kextleri silin.
Eğer AMD + Intel işlemcili bir bilgisayar ise AMD* ile başlayan kextleri silin.

İntel HD Graphics 4600 ekran kartım var nvidia veya amd derken anakarttanmı bahsediyorsunuz daha önce sildim kextleri fakat kurulumda özelliştir butonu gözükmüyordu bide ben diski önceden ayırmıştım bişey farkettirirmi kurucagım diski önceden paragonla oluşturdum (dosya türü apple hfs seçtim) bunla bi alakası olabilirmi ve birtek nvdaları sildim amdleride silmem gerekirmiydi.başka çözüm yokmu ? bundan başka

Son düzenleme:
AMD'leride silin bide, disk ile alakası yok olayın. Verbose mode ile boot edin ve ekran görüntüsünü paylaşın.

Cevap verdigin için saol fakat ben daha önce bu kextleri sildim bilgisiyarım Nvidia+İntel oldugu için NVDA ile başlayan kextleri sildim fakat kurulumda özelliştir butonu gözükmüyordu ben kuracagım diski önceden paragonla oluşturdum (apple hfs seçtim disk türünü) bu bi soruna neden oluyor olabilirmi ve bundan başka çözüm varmı ?

Cevap verdigin için saol fakat ben daha önce bu kextleri sildim bilgisiyarım Nvidia+İntel oldugu için NVDA ile başlayan kextleri sildim fakat kurulumda özelliştir butonu gözükmüyordu ben kuracagım diski önceden paragonla oluşturdum (apple hfs seçtim disk türünü) bu bi soruna neden oluyor olabilirmi ve bundan başka çözüm varmı ?

Boot edin ve verbose modeda açın. Siyah ekranda kalınca ekranın fotoğrafını çekip paylaşın birşeyler diyebilelim.

Kurulumdan sonra açılmıyorki ayarları yapamadıgım için clover bootloaderdan tıkladıgımda biraz bekliyorum boot bile etmiyor sadece birkaç saniyeligine donuyor ve basınca hiçbirşey olmuyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı