Mac OS X Sanal Makine Kuramama Sorunu

oreshibiza

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, açıkçası sanal makine çok kullanan biriyimdir. Fakat bu soruna bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sorunum şöyle ;

Sanal makinemin ayarlarını düzgün bir şekilde ayarladıktan sonra başlatınca "Mac OS X is not supported with binary translation. To run Mac OS X you need a host on which VMware Workstation supports Intel VT-x or AMD-V." diye bir hata veriyor. Sanal makineme 98-XP-Windows 7 - Windows 8- Ubuntu- Kubuntu- Lubuntu -Xubuntu- Pardus - Elementary OS gibi işletim sistemlerini sorunsuz kurdum çalıştırdım. O zaman sanallaştırma teknolojisi istemedi şimdi mi istiyor? Ben anlamadım.

İşlemcim E7200 sitesinde sanallaştırma teknolojisi olmadığı yazıyor. Ama ben kurdum? Şimdi kuramıyorum. Çok komik bir durum :D Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
VMware ile OS X El Capitan Kurulumu - Technopat

Rehbere göre kurulum yap, birkaç hata için çözüm de gösterildi.

Rehbere göre kurulum yaptım efendim. Zaten rehbere göre kurulum yapmadığımı düşünsem neden burada yazayım ki? Hem sorunumu açıkça belirttim. Lütfen 1-2 defa daha okuyun. Sanal makine kurabiliyorum ama kuramıyorum sorunum işlemciden mi? Kurmaya çalıştığım sistemden mi? Bunu anlamaya çalışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı