Çözüldü Mac Os X USB Görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

onurrckrr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar
Zar zor bügün z510 bilgisayarıma mac os x maverick kurmayı başardım fakat clover configiration kurma kısmına geldiğimde bilgisayar 2. usb'yi görmemeye başladı evdeki diğer bilgisayardan indirip dosyayı flasha attım görmüyor z510 ama fareyi ve boot ettiğim flashı görüyor. Kurulum yapamadığım için videonun devamınıda getiremedim. Bu arada flash belleğin biçimi NTFS. mac os 'un flashı görmesi için ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ? şimdiden herkese teşekkürler.

Bak bütün gün uğraştık. Eğer kurulumunu tamamladıysan, konuya çözüldüğünü belirt ne yaptığını yaz, bizde konuyu kapatalım. Ve bu sayede başkalarıda faydalansın.
Lenovo Mac Kurulumu
NTFS için şunu indir:
NTFS-FREE for Mac OS X download | SourceForge.net

Gerçekten Çok özür dilerim . Ama oradan yazdığım hesabım 1 günlük kapatılmış o yüzden yazamadım

Ayrıca buradan indirdiğim dosya .pkg yani mac osa kurma gerekli heralde ama nasıl mace atacağımı bilemiyorum

Sörün Çözülmüştür Teşekkürler :) Yukarıda ki verilen hfs programını bilgisayarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken bir şey kalmıyor arkadaşlar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı