Mac os x uyumlu toplama bilgisayar

İlker Uzunboy

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet yine ben Notorious :D

E2220 sisteme ML2 kurmaya çalışırken çıkan sorun için konu açmama rağmen konuya hiçbir cevap gelmemesi + 3 günlük forumdan şutlanma tatilini geçirdikten sonra -artık niye banlandıysam- yine karşınızdayım :cool:

1.500TL vatan bilgisayardan -sadece vatan bilgisayardan- toplama bilgisayar alıp bilgisayarıma Mac os x kuracağım!

Yani Mac os x kullanmak için uyumlu bir bilgisayar toplamak istiyorum ve yardımlarınızla toplayacağız.

Monitör,Harddisk,DVD,Klavye Mouse,Hoparlör dahil değil.

Evet söz sizde :)

(not:reklam içerikli mesaj diye ban yemem inşallah :()

Türkçe kurallarına uymazsanız hiç acımazlar banlayıverirler. :) MacOSX kurmak için En uygun anakart işlemci ve ekrankartı seçiniz Monitör, harddisk, dvd, klavye, mause, hoperlör zevkine kalmış ... Önemli olan Anakarat-Ekran kartı-işlemcidir...

Ben kitaptan bir metin istiyorum siz bana kitap yolluyorsunuz ara kendin bul diye.. ;)

Araştırmacı olmak tabi gerek ama bildiğiniz önerilen f/p parçalar var mı,onu soruyorum işte. Bana 1.200 tl ye İşlemci-Anakart-Ekran kartı kombosu önerseniz değerlendiririm :)

Bizim burada kendi rehberlerimiz varken ısrarla enden İngilizce ve insanların anlamadığı kaynakları veriyoruz? İngilizce bilseler konu açmazlar ne başta :)

Hackintosh Sistem Tavsiyeleri | Technopat

Adamların Hackintosh tanımı bile yanlış...

Hackintosh, Apple firmasının bilgisayarlarında intel işlemci kullanmaya başlamasıyla ortaya çıkan bir işletim sistemidir.

Olurmu yahu, %100 Türk sitesi %100 anlaşılır şekilde adamlar toplayıp koymuş hazır masaüstü bileşenleri görmesi açısından #4 paragrafta yazdığıma dikkat ederseniz...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı