Mac OS X uyumlu Wi-Fi adaptör tavsiyesi

junana

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

İatkos l2 ile kurulum ekranına ulaştım. Ve kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Chameleon boot komut satırına sırasıyla mach_atom -f komutlarını girdim ve kurulum ekranı geldi. Hdd biçimlendirip özelleştir kusmından gerekli kextleri seçtikten sonra kurulumu başarılı bir şekilde gerçekleştirdim. Kurulum bittikten sonra kendi kendine reboot etti ve sonrasında saat, bölge, kullanıcı ayarlarını yaptım. Yalnız ses ve wi-fi çalışmıyor. Wi-fi adaptörümün desteklenmediğini biliyordum fakat bu makineye mac osx in kurulup kurulamayacağını bilemediğim için wi- fi adaptör almamıştım. Şimdi almam gerekiyor sanırım. Hangi model almam gerekiyor bana bir tavsiyede bulunabilir misiniz acaba?

Not: test amacıyla bilgisayarı usb bellekleri çıkarıp öyle boot ettim ve hiçbir ayar yapmadan sistem yeniden başladı.

Asus N-10'u kendim kullanıyorum ve çok memnunum. Mavericks ile sorunsuz çalışıyordu ama Yosemite ile test etmedim, muhtemelen sorunsuz çalışır orada da.

Başta USB alayım diyordum. Wifi adaptörü söküp yenisini takmada bi sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum çünkü makinayı kaç kere söküp topladım ben de hatırlamıyorum. Hem usb portunu işgal etsin istemiyorum zaten 3 usb portu var. Ben 9280 düşünmüştüm ama 9285 sorunsuz çalışıyorsa onu da alabilirim. Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:

AR 9280 kullanıyorum ne Maverick ne de Yosemite'de kext ya da düzeltme gerektirmeden otomatik tanıyor. Airdrop dahi çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı