Mac OS X Yosemite çıkıyor!

bravehear

Hectopat
Daha fazla  
Bu gün başlayacak olan Apple Geliştiriciler Konferansına saatler kalmışken bu konferansta tanıtılacak yeni nesil Mac Os X 10.10 işletim sistemi Yosemite’den ilk kareler gelmeye başladı bile.

Yeni işletim sisteminin mobil işletim sistemine daha fazla benzediğine şahit olmaktayız.
Sızdırılan resimlere göre Apple, OS X 10.10 Yosemite’de kullanıcıların fikirlerine daha fazla önem vermiş gibi görünüyor. iOS 7 ile birlikte gelen Control Center bildirim çubuğunu ekranın sol tarafına taşıyan Apple yeni işletim sisteminin daha fazla kullanıcıya hitap etmesini istiyor gibi görünmekte. Bu merkezde Bluetooth, Wi-Fi gibi bağlantı noktalarına erişebilirken AirPlay ile müzik klasörüne de direk ulaşabilmekteyiz. En altta ise kapat yeniden başlat gibi kullanıcı seçenekleri bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC Mac'ler de bu güncellemeden yararlanabilecek mi?
Beta sürümü yayınlanmış duyduğuma göre.Hemen denemek istiyorum

@h4dr0n kardeşim bulabilirsen banada link at , birde bunuda hackos yapabilcezmi ?

@genova88 Sanırım buldum.Bu adresten yosemite için geliştirici programına kayıt oluyoruz (apple id'imiz ile oturum açıyoruz) ve beta sürümü indirme bağlantısı için e-mail bekliyoruz.Tek yol bu galiba

Son düzenleme:
Çok sağol , katıldım programa.

Önemli değil ,bide @bravehear videoda sıkıntı var galiba.

Malum ortamlara düştü, ancak imzasız kextlerin yüklenmesinde sorun var, çözüm bugün yarın gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…