Mac OS X Yosemite çıkıyor!

bravehear

Hectopat
Daha fazla  
Bu gün başlayacak olan Apple Geliştiriciler Konferansına saatler kalmışken bu konferansta tanıtılacak yeni nesil Mac Os X 10.10 işletim sistemi Yosemite’den ilk kareler gelmeye başladı bile.

Yeni işletim sisteminin mobil işletim sistemine daha fazla benzediğine şahit olmaktayız.
Sızdırılan resimlere göre Apple, OS X 10.10 Yosemite’de kullanıcıların fikirlerine daha fazla önem vermiş gibi görünüyor. iOS 7 ile birlikte gelen Control Center bildirim çubuğunu ekranın sol tarafına taşıyan Apple yeni işletim sisteminin daha fazla kullanıcıya hitap etmesini istiyor gibi görünmekte. Bu merkezde Bluetooth, Wi-Fi gibi bağlantı noktalarına erişebilirken AirPlay ile müzik klasörüne de direk ulaşabilmekteyiz. En altta ise kapat yeniden başlat gibi kullanıcı seçenekleri bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC Mac'ler de bu güncellemeden yararlanabilecek mi?
Beta sürümü yayınlanmış duyduğuma göre.Hemen denemek istiyorum :matrix:

@genova88 Sanırım buldum.Bu adresten yosemite için geliştirici programına kayıt oluyoruz (apple id'imiz ile oturum açıyoruz) ve beta sürümü indirme bağlantısı için e-mail bekliyoruz.Tek yol bu galiba :(:mad:

Son düzenleme:
Malum ortamlara düştü, ancak imzasız kextlerin yüklenmesinde sorun var, çözüm bugün yarın gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı