Mac OS X'e Geçme Sebebiniz Nedir?

Emrah Otlu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, bir şey merak ediyorum. Neden Mac OS X'e geçtiniz?

Ben müzik kayıt yazılımlarını merak ettiğim ve çok fazla övgü duyduğum için Mac OS X'e geçtim.

Sizin cevabınız nedir?

Ben sadece videoları izleyip gaza geldiğim için kurdum. Gayet güzeldi ama dayanamayıp Windows'a geri döndüm. Ama tekrar kurmayı düşünüyorum.

Bu sorunun cevabı herkese göre farklıdır. Ben merakımdan ve göze hitap edişinden geçmiştim. Bence Mac OS X, Windows dan daha hoş görünüme sahip. Ayrıca programlarda daha az sıkıntı çıkıyor diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

Merak , göze hitap etmesi , yeni bir sistem tanımanın heyecanı , macbook alamayacak olmak, teknolojiyi takip etmek, yenilikleri görmek :D

Macera, merak, ve deneyim.
5-6 yıllık hackintosh kullanıcısıyım sağ sola yardım etmekten ve çıkan yeni sürümleri denemekten tam olarak hala sistemi kullanabilmiş değilim. Ama gözlemlediğim bir şey var, Windows gibi hassas değil. Her türlü çalışırım diyor. Windows'un bozuk olarak gördüğü hdd'yi (Bad Sektörlü) Mac ortamında kullanabildim hala kullanıyorum. Sistem çökmeleri yok virüs yok reklam yazılımları yok.
Bir de full kullanma zamanım olsa çok güzel olacak :)...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı