Maç tahminine ücretsiz Steam kodları

Süper Lig bitmiş arkadaşlar.

Süper Lig denen organizasyon ne zaman düzeltmeye çalışsalar hemen akıllarına bunu yanlış yaptık diyerek düzeltıyorlar. Mesela süperfinal çok güzel bir turnuvaydı ama baktılar ki işler güzel gidiyor o yüzden kesinlikle bu uygulamayı devam ettirmemeliler. Ayrıca 'Süper Lig' kelimesini ben doğru bulmuyorum 'Süper Lig' yerine 'Türkiye ligi'demek daha doğru olur bu lig süper değil ortalamanın biraz altı bile olamaz.

İsim yorum uyumu :D
Aynen kanka. İstanbul takımlarının Anadolu takımı seviyelerine düştüğünü söylediğim için 'Loser' Fenerli oldum. Şu kafadan çıkın artık. Ciddiyim ligin marka değeri kalmadı.

Aynen kanka. İstanbul takımlarının Anadolu takımı seviyelerine düştüğünü söylediğim için 'loser' fenerli oldum. Şu kafadan çıkın artık. Ciddiyim ligin marka değeri kalmadı.

Bu arada doğru söylüyorsun Anadolu takımlarındaki 300 bin euro bedelle transfer edilen adam 3 büyüklerden herhangi bir takımın en az 15 20 milyon euro eden defans hattını ipe diziyor burada cidden sana hak verdim :) @feneresevdalı

Aynen kanka. İstanbul takımlarının Anadolu takımı seviyelerine düştüğünü söylediğim için 'loser' fenerli oldum. Şu kafadan çıkın artık. Ciddiyim ligin marka değeri kalmadı.

Eskiden İstanbul takımlarının maçlara 3 3 3 3 3 3 diye gidiyorduk şimdi ise 1 1 3 3 0 3 1 3 diye gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı