Maç yaparken çok yorulmak

Maestro2506

Picopat
Selam arkadaşlar. Bugün mahalleden arkadaşlar ile bir maç yapalım dedik. Yaklaşık 3-4 gün önce oynadım gene. Neredeyse haftada 3-4 kez oynayan birisiyim. Öncesinde hiç böyle bir sorun yaşamazdım. Bugünkü maçta çok yoruldum nefes alamayacak hale geldim. 2 maçtır böyle oluyor. Önceki maçlar gibi bir performans sergileyemedim. Sizce nedeni nedir? Ne yapmam gerekir eskiye dönmek için?
  • Boy: 1.75
  • Kilo: 55.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akciğerlerinizde bir sorun olabilir beslenmenizde vs. onlarca sebebi vardır. Kondisyonunda bir problem olmadığını düşünüyorsan Corona falan olmuşsundur en fazla.

Günde aldığın kalori uyku düzeninde bozukluk gibi sebepler yorulmana neden olabilir. Bu dediklerimi düzene sokmalısın.

Günde aldığın kalori uyku düzeninde bozukluk gibi sebepler yorulmana neden olabilir. Bu dediklerimi düzene sokmalısın.
Uyku düzeninde sorun var. Ayrıca çok abur cubur tarzı yiyecekler de tükettim bu aralar ondan olmuş olabilir teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…