Maç yaparken çok yorulmak

Maestro2506

Picopat
Selam arkadaşlar. Bugün mahalleden arkadaşlar ile bir maç yapalım dedik. Yaklaşık 3-4 gün önce oynadım gene. Neredeyse haftada 3-4 kez oynayan birisiyim. Öncesinde hiç böyle bir sorun yaşamazdım. Bugünkü maçta çok yoruldum nefes alamayacak hale geldim. 2 maçtır böyle oluyor. Önceki maçlar gibi bir performans sergileyemedim. Sizce nedeni nedir? Ne yapmam gerekir eskiye dönmek için?
  • Boy: 1.75
  • Kilo: 55.

Son düzenleyen: Moderatör:
Akciğerlerinizde bir sorun olabilir beslenmenizde vs. onlarca sebebi vardır. Kondisyonunda bir problem olmadığını düşünüyorsan Corona falan olmuşsundur en fazla.

Selam arkadaşlar. Bugün mahalleden arkadaşlar ile bir maç yapalım dedik. Yaklaşık 3-4 gün önce oynadım gene. Neredeyse haftada 3-4 kez oynayan birisiyim. Öncesinde hiç böyle bir sorun yaşamazdım. Bugünkü maçta çok yoruldum nefes alamayacak hale geldim. 2 maçtır böyle oluyor. Önceki maçlar gibi bir performans sergileyemedim. Sizce nedeni nedir? Ne yapmam gerekir eskiye dönmek için?
  • Boy: 1.75
  • Kilo: 55.

Günde aldığın kalori uyku düzeninde bozukluk gibi sebepler yorulmana neden olabilir. Bu dediklerimi düzene sokmalısın.

Geri
Yukarı