Macally USB Joystick PC'de Kullanma

ukab 47

Hectopat
Selamun aleyküm arkadaşlar sitenize yeni kayıt oldum.

Abimin bana hediye ettiği ama o zamanlar oyun olmadığı için kutusundan çıkartamadığım mac uyumlu bir joistiğim var ve bu joistikle ben uçak oyunlarını arma 3 vb oynamak istiyorum. Nasıl oynarım?

Driverı var mıdır, varsa nerde vardır? PC üzerinden oynamak istiyorum. Yada mac dosyalarını pc de açma vs.

Bu kadar. Sormak istediğiniz bir şey varsa sorun cevaplayabileyim. Daha yeniyim. Konu yanlış yerdeyse bana haber verip çekerseniz sevinirim.

Joistiğin resmi:

vzZVAO.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız recep bey diyer soruma cevap vermemişsiniz yada uçmuş :) Ama ben ciddiyim windows gördü. Hatta arma 3 te bile gördü. Sensör testleri vs oldu ama oyunda da gördüğü halde neden kullanamıyorum?

Bu arada espriyi anlamadım :) Ne demek istediniz driverı yok mu? Ama nasıl arma 3 te ve vindowsda görüyor ve çalışmıyor? Evet eski bir joistik macintoshda çalışıyordu
ama PC'de çalışmadı. Gördüğü halde yani kullanamıyorum. Diğer rehberimi ne yaptınız?

Diğer konum nerde acaba recep bey keşke haber verseydiniz. Bir daha nasıl yazacağım onca şeyi?

Tek konuda iki soru kurallarımıza aykırı. Diğer konunuz taşındı ve cevaplandı da: Core i5 2500K Sisteme Uygun Mac OS X | Technopat Sosyal

Bu konuya gelince: Windows görür demek istedim ki görmüş zaten. Ama oyunda çalışmıyorsa ya cihaz bozulmuştur, ya da oyuna göre ayarlanması gerekiyordur ;) Zaten sensör testleri olduysa çalışıyordur demek. Başka oyunlarda da test edin. Her oyunda çalışacak diye bir şey yok.

Çok özür dilerim ben de yeniyim ama hem windows'da hem oyunda görüyor. Hem windosun sensör testinde hem de oyunun sensör testinde çalışıyor ama bir uçak kaldırayım diyorum klavyeden oluyor, ben de zevk alamıyorum :( Ondan dolayı.

İsteseniz team wiver göndereyim bir bağlanın çünkü hem oyunda görmesi hemde windowsda gördüğü halde çalışmaması anormal bir durum :)

Bu arada acemiyim kuralları bilmiyorum okuyacağım bir yer varsa okuyayım :)

Bir de bildiğiniz professiyonel F16 yada canon olur uçak helicopter oyunu var mı bu joistikle uyum lu?

Nasıl yapabilirim? Yardımcı olur musunuz Recep Bey? Team göndereyim, hem mac in tos kurulumu içinde yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de Recep Bey cd'si var ama dosyayı görmüyor. Okuyor ama görmüyor :) Nasıl göründürürüm Win 8.1 ya da soruyu düzelteyim mac os x de açılabilecek bir driver Win 8.1 açmak mümkün müdür? Program vs var mıdır? Simdiden teşekkürler. Eğer varsa o cd'yi okutup driver'ını güncellerim :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı