MacBook 2011 Pro 13" Bootcamp ile Windows kurunca ses sorunları

Eren Mercan

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5500 ASROCK RX6600 ASROCK B520M HDV 16 GB RAM
Merhaba, MacBook 2011 13" sahibim Bootcamp ile Windows 8.1 veya 10 kurunca ses problemleri çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntemi denedim fakat sadece sınama modunda çalışıyor sonra bilgisayarı reset attığımda gene aynı şekil gidiyor.

Merhaba, MacBook 2011 13" sahibim Bootcamp ile Windows 8.1 veya 10 kurunca ses problemleri çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntemi denedim fakat sadece sınama modunda çalışıyor sonra bilgisayarı reset attığımda gene aynı şekil gidiyor.
Hcm aynı sorunu yaşıyorum düzeltebildiniz mi acaba

Reset attığımda gidiyor demişsiniz ya o da düzeldi mi acaba?

Şimdi şöyle tüm işlemleri yaptıktan sonra PC sadece sınama modunda ses çalışıyor eğer ki sınama modundan çıkarsan gene aynı hatayı alıyorsun ( ben o zaman reset attığımda sınama modu kapanmıştı)

uzun zamandır windows 10da kullanıyorum pek bir sıkıntı yok sadece intel hd3000 driverı olmaması nedeniyle biraz sıkıntı çekiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı