Macbook 4.1 Format Atamama Sorunu

frknmdn1

Hectopat
Yer
pendik
Daha fazla  
Meslek
bilgisayar tamircisi
Macbook 4.1'im var. Mac OS'un son sürümlerini atmaya çalıştım, fakat olmadı. Birkaç araştırmadan sonra sadece Snow Leopard ve altındaki işletim sistemlerini atabileceğimi öğrendim. Bunları teker teker flash belleğe yazdırdım, ama hiçbirini görmedi. CD hazırladım onu da görmedi. Tabii bu işlemleri Windows üzerinden yaptım, sanal makineye Mac OS kurup yapmayı denediğimde başarısız sonuç aldım. Ne yapabilirim lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Command+R tuşlarına basılı tutup recovery moda alıp geri yükleyin. Apple burada Mac OS X ilk fabrikada ki kurulu halde geldiği işletim sistemini sisteminize kuracaktır. Bu işlemler sırasında lütfen bilgisayarınızın İnternet'e bağlı olduğu ve İnternet bağlantınızın olduğuna emin olun. Daha detaylı bilgi için OS X: OS X Kurtarma Hakkında - Apple Destek burada ki bilgileri okuyun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı