MacBook Air 2011 kurulum için USB belleği görmüyor

enesarsln81

Yoctopat
Daha fazla  
Mac bir cihaz deneme amacıyla dün satın aldığım MacBook Air 2011 model cihazın diskini yanlışlıkla sildim. Şimdi cihaz açılmıyor ve kurtarma modunda başlıyor. Dün internetten High Sierra sürümünü DMG formatında indirdim. Transmac programı ile önce USB'yi Mac'e uyumlu hale çevirdim ve ardından DMG'yi USB'ye yazdırdım. Fakat şimdi cihaza takıp alt tuşuyla cihazı başlattığımda USB görünmüyor ve kurulum yapamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnum olurum. Cihazı aldım fakat aldığımdan beri kurulumla uğraşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac bir cihaz deneme amacıyla dün satın aldığım MacBook Air 2011 model cihazın diskini yanlışlıkla sildim. Şimdi cihaz açılmıyor ve kurtarma modunda başlıyor. Dün internetten High Sierra sürümünü DMG formatında indirdim. Transmac programı ile önce USB'yi Mac'e uyumlu hale çevirdim ve ardından DMG'yi USB'ye yazdırdım. Fakat şimdi cihaza takıp alt tuşuyla cihazı başlattığımda USB görünmüyor ve kurulum yapamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnum olurum. Cihazı aldım fakat aldığımdan beri kurulumla uğraşıyorum.

Transmac ile yazdırdınız değil mi?

Transmac programı ile önce USB'yi Mac'e uyumlu hale çevirdim ve ardından DMG'yi USB'ye yazdırdım.
Evet bunu belirtmiş.
Bununla mı deniyorsunuz?

Transmac ile yazdırdınız değil mi?
Evet transmac ile yazdırdım
Evet bunu belirtmiş.
Bununla mı deniyorsunuz?
Hayır yabancı bir siteden bulduğum dmg dosyası ile deniyorum. Aralarında herhangi bir fark olurmu eğer olursa sizin paylaştığınız linkten de indirip yazdırabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı