Macbook Air 2011 League Of Legends

Abup

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar eski kullandığım bir Macbook Air 2011 model dizüstü bilgisayarım bulunmakta ve ben buna League Of Legends gibi hafif bir oyun yüklemek istiyorum fakat Depolama alanım sınırlı kurmadan önce bilen deneyen arkadaşlar varsa yazabilirler mi , Oyun açılıyor mu ,Açılsa dahi fps değerleri nasıl acaba
Özellikleri : 1.6 GHz İntel Core i5
-2GB Bellek
-288MB İntel HD Graphics 3000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LoL sanırım Windows dışına yüklenmiyor. Emüle etmek ne kadar faydalı bilmiyorum.

Açılır açılmasına da ben 2019 Pro ile oynuyorum ama pek zevk alamıyorum.

Merhabalar eski kullandığım bir MacBook Air 2011 model dizüstü bilgisayarım bulunmakta ve ben buna League Of Legends gibi hafif bir oyun yüklemek istiyorum fakat Depolama alanım sınırlı kurmadan önce bilen deneyen arkadaşlar varsa yazabilirler mi, Oyun açılıyor mu, Açılsa dahi FPS değerleri nasıl acaba?
Özellikleri:1.6 GHz Intel Core i5
-2 GB Bellek
-288MB Intel HD Graphics 3000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim de mid 2011 var ama benim RAM (bellek) 4 GB onunla bile 40 FPS üstü bazen alıyorum tüm uygulamaları falan kapatmak gerekiyor ama sana Steam'den güzel ücretsiz oyun önerebilirim

Brawlhalla
Business tour
Cube escape paradox
Eve Online
Samsara room
DDraceNetwork

Bende kendi bilgisyarımdan oynuyorum bu oyunları ve hepsi eğlenceli ama paran varsa

Half-Life
Portal 2
Portal
Stick Fight
Left 4 Dead2
Poly Bridge

Bunların hepside 5 TL altı oyunlar (indirim zamanı)

Benim de mid 2011 var ama benim RAM (bellek) 4 GB onunla bile 40 FPS üstü bazen alıyorum tüm uygulamaları falan kapatmak gerekiyor ama sana Steam'den güzel ücretsiz oyun önerebilirim

Brawlhalla
Business tour
Cube escape paradox
Eve Online
Samsara room
DDraceNetwork

Bende kendi bilgisyarımdan oynuyorum bu oyunları ve hepsi eğlenceli ama paran varsa

Half-Life
Portal 2
Portal
Stick Fight
Left 4 Dead2
Poly Bridge

Bunların hepside 5 TL altı oyunlar (indirim zamanı)
Cevap için teşekkür ederim, Macbook 11 lere maalesef bellek takviyesi yapılamıyor, 2GB bellek ile chrome zor açılıyor maalesef yoksa Half-Life oyununun tadından yenmez 😊

2GB RAM olduğu için aynı performansı vermez ama test videosunu şöyle bırakayım.
Ayrıca buradaki minimum sistem gereksinimlerini bilgisayarın karşılıyor mu? (Mac OS'tan pek anlamam ama bana karşılıyor gibi geldi.

Merhabalar eski kullandığım bir Macbook Air 2011 model dizüstü bilgisayarım bulunmakta ve ben buna League Of Legends gibi hafif bir oyun yüklemek istiyorum fakat Depolama alanım sınırlı kurmadan önce bilen deneyen arkadaşlar varsa yazabilirler mi , Oyun açılıyor mu ,Açılsa dahi fps değerleri nasıl acaba
Özellikleri : 1.6 GHz İntel Core i5
-2GB Bellek
-288MB İntel HD Graphics 3000
Ben 256 Mb ekran kartı ile 10-30 FPS oynuyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı