Çözüldü MacBook Air 2017 ve oyun oynamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erdembeler

Hectopat
Selamlar herkese.

Direkt konuya giriyorum. MacBook Air 2017 aldım ve oyunlar hakkında sorularım var. Biliyorum oyun için uygun değil, ben de sık sık oyun için kullanmayacağım ama arada bir sıkıldığımda oyun atmak kötü olmaz :D. Bu yüzden sorum MacBook Air 2017'de -özellikle LOL'de- nasıl FPS alırım, kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

Çözüm
13” modeli ise orta ayarda 50 60 fps alabilirmişsin. Yine o arkadaşta belirtmiş oyun için dizayn edilmiyor diye. soğutma sıkıntısı yaşayabilirsin ama dikkat et oynarken :)
Bazı eGPU lar ekran kartı seçebiliyor.
Keza yine TB kablosunu O parça desteklemiyor olabilir.
Arkadaşımla yurt dışından aldığı Akito Node TB3 eGPU box ile yapmıştık. Rx480 takmıştık. Sizdeki ürünün benzelerini önermiştim ama o almamıştı. O yüzden sizdeki üründe bi deneyimim yok.

Bazı eGPU lar ekran kartı seçebiliyor.
Keza yine TB kablosunu O parça desteklemiyor olabilir.
Arkadaşımla yurt dışından aldığı Akito Node TB3 eGPU box ile yapmıştık. Rx480 takmıştık. Sizdeki ürünün benzelerini önermiştim ama o almamıştı. O yüzden sizdeki üründe bi deneyimim yok.

Maclerde yapılan harici ekran kartı uygulamaları hep egpu boxlar ile yapılıyor.Acaba benim elimdeki mal ile olmuyor olabilir mi?

İnanın bilmiyorum ama araştırma yaparken bunlardan epeyce gördüğümü anımsıyorum. Bu yüzden arkadaşıma önermiştim.
Bu arkadaşın yıllardır hayranı ve takipcisiyim. O sanırım harici sizdekinden kullanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğim gibi o kablolar çok pahalı değil. Denemeye değer görüyorum ben.

İnanın bilmiyorum ama araştırma yaparken bunlardan epeyce gördüğümü anımsıyorum. Bu yüzden arkadaşıma önermiştim.
Bu arkadaşın yıllardır hayranı ve takipcisiyim. O sanırım harici sizdekinden kullanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dediğim gibi o kablolar çok pahalı değil. Denemeye değer görüyorum ben.

Yardımınız için teşekkürler. Bahsettiğiniz kabloların linkini atar mısınız zahmet olmazsa.

Çalışma mantığı aynı mı bilmiyorum ve data taşıma işlemini pcı-e mini gibi yapar mı fikrim yok fakat linkleri atayım.

daha uygunu bulunabilir. Ayrıca bu videoda kendinin nasıl egpu kutusu yapabileceğini anlatıyor. Eşya listesini buradan çıkarabilirsin.

macbook üzerinde hali de bu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı