MacBook Air 2019 vs MacBook Pro 2015 13"

MEmin0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 10. sınıf öğrencisiyim. Lisede kullanmak için MacBook almaya karar verdim. Bütçem 5000-6000 TL arası. Sahibinden üzerinden ilanlara baktığımda MacBook Pro 2015 ve MacBook Air 2019 arasında kaldım. Kullanım amacı yazılım geliştirme ve günlük kullanım. Okulumda Python ve Visual Studio dersleri veriliyor.

Sizin önerileriniz nedir? Hangisini tercih etmeliyim?

Lütfen Windows cihaz önermeyin. Zaten aktif olarak kullandığım Windows cihazım var.

Merhabalar, 10. sınıf öğrencisiyim. Lisede kullanmak için MacBook almaya karar verdim. Bütçem 5000-6000 TL arası. Sahibinden üzerinden ilanlara baktığımda MacBook Pro 2015 ve MacBook Air 2019 arasında kaldım. Kullanım amacı yazılım geliştirme ve günlük kullanım. Okulumda Python ve Visual Studio dersleri veriliyor.

Lütfen Windows cihaz önermeyin. Zaten aktif olarak kullandığım Windows cihazım var.
İpad al çok daha rahat edersin. Ben de lise öğrencisiyim. Çok daha kullanışlı.

İ pad önermiyorum bilgisayar ile yapılcak işleri burada denemek çok daha zor.
İpad al çok daha rahat edersin. Ben de lise öğrencisiyim. Çok daha kullanışlı.

İki cihaz da işlerin için yeterli olacaktır 2019 air almanı öneririm yeni olduğu için.

iPad al çok daha rahat edersin. Ben de lise öğrencisiyim. Çok daha kullanışlı.

iPad ihtiyaçlarımın hiçbirini karşılamıyor.
Tabi ki 2019 MacBook Air.
İ pad önermiyorum bilgisayar ile yapılcak işleri burada denemek çok daha zor.

İki cihaz da işlerin için yeterli olacaktır 2019 air almanı öneririm yeni olduğu için
Air modelinde ekran kartı yok sanırım çok emin olamadım sanki güçsüz kalacak gibi geliyor.

iPad ihtiyaçlarımın hiçbirini karşılamıyor.

Air modelinde ekran kartı yok sanırım çok emin olamadım sanki güçsüz kalacak gibi geliyor.
2015'ten kalma 2 çekirdekli bilgisayar çok işine yarayacak gibi geliyorsa zaten Pro'yu alıp pişmanlığını yaşayabilirsin kardeşim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı