MacBook Air M1 2020 iç ekran tamiri ne kadar tutar?

Carrie

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 3 aylık bir cihaz ve dışarıdan herhangi bir darbe almadığına eminim. Kapağını kapatıp bir süre başından uzaklaştım fakat tekrar açtığımda darbeye bağlı gibi gözüken bir iç ekran kırığı var. Apple sınırlı garantim var. Garanti kapsamında değişir mi? Eğer değişmiyor ise ne kadar tutar? Son olarak da bir süre böyle kullanmanın bir zararı olur mu?

Garantin var, götürüp baktır herhangi bir ücret istemiyor olmalılar. Eğer senden kaynaklanmıyorsa değiştirirler fakat bunun kendi taraflarında kanıtlanabilir olması gerekiyor. Dış kasada problem yoksa örneğin, ücretsiz değiştirebilirler.

Garantin var, götürüp baktır herhangi bir ücret istemiyor olmalılar. Eğer senden kaynaklanmıyorsa değiştirirler fakat bunun kendi taraflarında kanıtlanabilir olması gerekiyor. Dış kasada problem yoksa örneğin, ücretsiz değiştirebilirler.

Öndeki camda herhangi bir sorun yok dediğim gibi bir noktadan başlayıp yukarı doğru gidiyor dışarıdan darbe almış gibi. Yarın için bir görüşme ayarladım Apple Destek ile. Bakalım ne diyecekler.

Garantisine de pek güvenmiyorum çünkü internette sorunu yaşayan arkadaşlara genel olarak "kullanıcı kaynaklı" olduğunu söylemişler. Sınırlı garantiyi okuduğumda da pek değiştirecekler gibi gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı