MacBook Air M1 ne kadar ısınıyor?

@Fischerk 8 10 Safari sekmesi, WhatsApp, Spotify ile 35 derece şu anda. Kod vs. yazmaya başlarsan sürekli yüke sokacak Android emülatörü falan çalıştırmazsan ısınması zor. İşlemcinin ARM olması bunu sağlıyor.

Ben de aynı korkulara sahiptim,1 haftadır m2 macbook air'e sahibim ki m1'e göre daha çok ısındığı söyleniyor ancak daha hiç sıcaklık hissedemedim.Oyun falan oynadığımda da klavyede bir sıcaklık olmuyor zaten.Kod yazarken hep kucağımda çalıştım sorun olmadı.

Ben de aynı korkulara sahiptim,1 haftadır m2 macbook air'e sahibim ki m1'e göre daha çok ısındığı söyleniyor ancak daha hiç sıcaklık hissedemedim.Oyun falan oynadığımda da klavyede bir sıcaklık olmuyor zaten.Kod yazarken hep kucağımda çalıştım sorun olmadı.

M1 Pro'nun klavyesi bile ısınıyor. Kaldı ki M2'ninki ısınmayacak. Pek zorlayamamışsınız kısacası.

M1 Pro'nun klavyesi bile ısınıyor. Kaldı ki M2'ninki ısınmayacak. Pek zorlayamamışsınız kısacası.
Valla hocam Disco Elysium,Hades,LoL oynadım daha 65 derece üstünü görmedi cihaz.Xcode ve vscode'da da yüksek sıcaklıklara ulaşmadım.Yaptığınız şeye göre 100derece bile olur ama günlük kullanıcıların %95'i benim gördüğüm sıcaklıklar çevresini görür diye tahmin ediyorum.Video editleme,aynı anda bissürü proje çalıştırma vs gibi durumlarda -olması gerektiği gibi- fazlaca ısınabilir.Alacak kişinin aynı anda bu tarz işlemler yapacağını farz etmeyerek konuştum.2 saat lol oynadım arkada vscode,safari,apple music vs açıkken 55-65 arası gidip geliyordu sıcaklık.Fansız bir cihaz için fazlasıyla iyi kanımca :) .Alacaklar bence gönül rahatlığıyla alabilir-eğer yukarda yazdığım tarzda ağır kullanımınız yoksa-zira birçok insan internetteki bu fazla abartılan sıcaklık konusundan dolayı temkinli yaklaşıyor.Deneyimlerim bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı