MacBook Air M1 menteşe problemi

Alemdar.ly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Yaklaşık 1 ay önce MacBook Air M1 aldım. 1 ay sorunsuz kullandım fakat son zamanlarda kapağı açarken menteşeler zorlanmaya başladı.
Ya ağır bir şekilde açılıyor ya da bir yerde takılıyor, iki elimi kullanmak zorunda kalıyorum. (kasa kapak ile birlikte yukarı kalkıyor Windows bilgisayarlardaki gibi)

Bu problemi kendim halledebilir miyim? Halledemezsem servise göndereceğim.

Bende daha ilginç bir şey oluyor mesela kapağı yeni kapadıysam tek elle sorunsuz açılıyor ama biraz beklerse alt kasa beraber geliyor acaba ekran kasayamı yapışıyor diye ekranı temizledim klavyeyi temizledim nafile çok da kafama takmıyorum şu anlık.

Bende daha ilginç bir şey oluyor mesela kapağı yeni kapadıysam tek elle sorunsuz açılıyor ama biraz beklerse alt kasa beraber geliyor acaba ekran kasayamı yapışıyor diye ekranı temizledim klavyeyi temizledim nafile çok da kafama takmıyorum şu anlık.

Hocam benim MacBook Pro M1 modeli bilgisayarımdada aynı şey oluyordu, eğer bilgisayar 1-2 gün hiç açılmaz ise bir şey yapışıyor ve iki elle açmak zorunda kalıyordum.

Hocam benim MacBook Pro M1 modeli bilgisayarımdada aynı şey oluyordu, eğer bilgisayar 1-2 gün hiç açılmaz ise bir şey yapışıyor ve iki elle açmak zorunda kalıyordum.

Ekranın kenarlarında siyah bir lastik var bu lastik ekran ile kasa arasında boşluk kalmasını sağlıyor galiba o yapışıyor çok sinir bozucu ama teknik bir sıkıntı gibi durmuyor. Tek olmadığıma sevindim açıkçası. 😀

bende de oluyor bazen menteşeyle alakalı bir problem

Geri
Yukarı