MacBook Air M2 alternatifi Windows dizüstü bilgisayar

• Konuyu başlatan jrfuki
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 334
Oyun dşünmüyorum fakat SPSS programı yüklemem gerekiyor. Örnek windowsa crackli sorunsuz yüklerken , macbook yükleyemiyorum.Dosyanın yüklü kısmına dahi gidemiyorum.
SPSS programı lisanslı olduğu için kullanılamaz. Belki kaçak bir şekilde macbooka yüklenebilir ama yinede zannetmiyorum. Crack yükleyecekseniz, Windows daha kullanışlı olacaktır. Dikkat edin bazı crack dosyaları zararlı olabiliyor. Siz uygulamayı sorunsuzca çalıştırırken arka planda bir malware (zararlı yazılım) çalışıyor olabilir. İyi forumlar dilerim.

Spss programı lisanslı olduğu için kullanılamaz. Belki kaçak bir şekilde macbooka yüklenebilir ama yine de zannetmiyorum. Crack yükleyecekseniz, Windows daha kullanışlı olacaktır. Dikkat edin bazı crack dosyaları zararlı olabiliyor. Siz uygulamayı sorunsuzca çalıştırırken arka planda bir malware (zararlı yazılım) çalışıyor olabilir. İyi sosyaller dilerim.

Evet, maalesef üniversite lisanslı sunmadı. Program files gibi MacBook'da nasıl gidiyoruz dosyanın kurulduğu yere bilginiz var mı?

Muadil Windows tarafında tavsiye edebileceğiniz dizüstü bilgisayar var mı?

Çok teşekkür ederim ilginize.

Zarif, hafif ve işlemcisi güçlü bir iş laptobu arıyorsanız Huawei Matebook D14 bunun için güzel görünüyor.

Geri
Yukarı