MacBook Air vs iPad Pro 3 11"

Bahadiry

Hectopat
Şu anda MacBook Air 2019 model 128 GB olanını kullanıyorum lise 2 öğrencisiyim bir arkadaşımdan takas teklifi geldi iPad Pro 3 11 inç 64 GB + Smart folio keyboard + Apple pencil 2 teklif ediyor başa baş takas yapmak sizce mantıklı olur mu? Planım bunu tıp fakültesinin orta yıllarına kadar kullanmak o zamana kadar yeni bir cihaz almayı düşünmüyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

MacBook sizin için daha avantajlı olacaktır. Arkadaşınıza çok kanmayın. Elinizdekini almak için uğraşıyor gibi sezimledim. Kesinlikle takas etmeyin (benim düşüncem).

Kesinlikle katılıyorum. Arkadaşınızı tanımasam da genel yargımla kafamda nasıl biri olabileceği canlandı. Başa baş bir takas olmayacaktır iPad hala Mac'lerin yerini alabilecek kadar kuvvetli değil. Kesinlikle bu takasa girmeyiniz şahsi fikrim.

Teşekkürler zaten çok kararsız kaldım üste bir şeyler teklif ETS'e kafama daha çok yatacaktı. Üniversite kağıt/kalem ile uğraşmak istemiyorum şu an bile izin verseler okulda laptoptan not almayı tercih ederim benim için web tasarımdan yana not almak için video izlemek için makaleler okumak için uzun ömürlü kullanabileceğim sağlam bir cihaz lazım. IPad'in hafızası 64 GB olduğundan ilerleyen yıllarda bana yetmeyeceğini düşünüyorum ama bir yandan Apple pencil ile bir şeyler çizmek keyifli olur gibi geldi ama MacBook'un klavye deneyimi çok hoşuma gidiyor bu yüzden MacBook'um ile hayatıma devam edeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı