MacBook format atarken bu oge gecici olarak kullanilmiyor hatasi

Lactarius

Hectopat
MacBook'a format attim OS X Lion yuklerken bu oge gecici olarak kullanilmiyor hatasi verdi. Sorun ne olabilir acaba? Yardim eder misiniz lutfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazda daha önce kullandığınız App'le kimliğini mi kullanıyorsunuz?

Hayir, yenisini actim. Apple ID hatasi verdi. ITunes'e baglandim baska PC'den, oyle Apple ID hatasi duzeldi. Ama simdi de bu oge gecici olarak kullanilamiyor diyor.
Cihazda daha önce kullandığınız Apple kimliğini mi kullanıyorsunuz?

Baska HDD var bende 500GB. Eskiden Windows 7 vardı içinde. Onu takip format atip OS X Lion yazabilir miyim?

İmaj ile bootable disk yapıp sistemi güvenli Mod'da açın, ardından yeniden kurulum yapın.

Az once cevap yazamadim kusura bakmayin. Site engelledi bir sure. Imaj ile bootable yap dediniz dedeyinizden sunu anladim. macOS X lion 10.7.2'nin DMG dosyasini indirdim transmac ile USB bellege yazcakdim dempression error verdi anlamadim yardimci olur musunuz?

Az once cevap yazamadim kusura bakmayin. Site engelledi bir sure. Imaj ile bootable yap dediniz dedeyinizden sunu anladim. macOS X lion 10.7.2'nin DMG dosyasini indirdim transmac ile USB bellege yazcakdim dempression error verdi anlamadim yardimci olur musunuz?

Bana bunu cevaplayabilir misiniz yeni bir HDD taksam format atip yeniden App'le ID yazip kurabilir miyim yoksa yine ayni hatayi verir mi?
İmaj ile bootable disk yapıp sistemi güvenli Mod'da açın, ardından yeniden kurulum yapın.

Lutfen yardimci olun dunden beri izlemedeyim video okumadigim website forumlar ve. S kalmadi. Yabanci kaynaklarda da birsey bulamadim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı