MacBook için Type-C adaptörü ve çanta önerisi

brs.97

Hectopat
Arkadaşlar, 13 inç MacBook Pro siparişi verdim, çoklu Type-C adaptörü ve çanta ya da kılıf tavsiyesine ihtiyacım var. Var mıdır kullanıp da önerisi olacak?

Arkadaşlar, 13 inç MacBook Pro siparişi verdim, çoklu Type-C adaptörü ve çanta ya da kılıf tavsiyesine ihtiyacım var. Var mıdır kullanıp da önerisi olacak?
Merhaba, adaptör olarak ben Apple'ın kendi adaptörünü kullanıyorum
Çanta olarak ise;
OZPACK sitesine bir göz atabilirsiniz. Ancak bu tamamen sizin kullanım amacı ve şeklinize göre değişiyor.
Her iki ürünü de kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok. Adaptör konusunda daha fazla girişe ihtiyacınız varsa bilgisi olan arkadaşlar daha farklı modeller önerebilirler.

Çanta olarak kendim de kullandığım:

Adaptör için ise bu ürünlere veya markaya bakabilirsin:

Böyle yana takılanlar daha kullanışlı olur, uyumluluğa bakmak lazım tabii:

Çanta olarak kendim de kullandığım:

Adaptör için ise bu ürünlere veya markaya bakabilirsin:

Böyle yana takılanlar daha kullanışlı olur, uyumluluğa bakmak lazım tabii:

Yana takılanlar kılıfla kullanılamayabiliyor eğer kılıfla kullanacaksanız iyice araştırmanız lazım bir de direk takılan docklar bazı maclerde interneti yavaşlatabiliyormuş 2.4 GHz'lik bir sinyal oluşturduğundan ama evde 5 GHz kullanıyorsanız sıkıntı değil.

Yorumlar için teşekkür ederim ama çanta için sırt çantası değilde elde kolayca taşıyabileceğim birşey arıyorum,zaten 13 inç almamın sebebi elde taşımak ve pratiklik ayrıca ozpack i önerirmişsiniz ?

Geri
Yukarı