MacBook, kasada boya kalkması neden olur?

vodkajaz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1 haftalık M3 Pro 14 cihazda resimdeki gibi beyaz bir renk atması (siyah gözüküyor ama değil, ışık altında beyaz) oluştu. Neden böyle oluyor? Geçirmenin yolunu bilen var mı? Kesinlikle çizik vs. değil. Çok dikkatli kullanan biriyim ama canım çok sıkıldı.

1705405262322.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gülen arkadaşlar neyi komik buldunuz acaba 60 bin TL'ye alınan cihazda böyle hatalar olması bana komik gelmedi.

Işık altında beyaz olarak normalde siyah olarak gözüküyor boya kalkması var.

Ben bir şey göremedim hocam Apple'a götürsenizde bir şey yapacaklarını sanmam bir sorun çıkaracağınıda sanmam varsa da kalsın öyle size bir zararı yok ki sizin yerinizde ben olsam umursamazdımki fark etmezdim bile.

Ben bir şey göremedim hocam Apple'a götürsenizde bir şey yapacaklarını sanmam bir sorun çıkaracağınıda sanmam varsa da kalsın öyle size bir zararı yok ki sizin yerinizde ben olsam umursamazdımki fark etmezdim bile.

Sıfır cihazda göze takılıyor hocam insan ister istemez üzülüyor o kadar para verince 15.gün çıksa inanın umursamam ama hiç mi kalite kontrol yok Apple da. Biraz araştırdım uzay grisine özgü anot boya kalkması diye geçiyor.

Sıfır cihazda göze takılıyor hocam insan ister istemez üzülüyor o kadar para verince 15.gün çıksa inanın umursamam ama hiç mi kalite kontrol yok Apple da. Biraz araştırdım uzay grisine özgü anot boya kalkması diye geçiyor.
2013de çıkan 5s'imin kasasında bile boya kalkması yoktur hocam :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı