MacBook M1 vs MacBook M1 Pro vs MacBook M1 16 GB RAM

laq1ue

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kafam çok karışık ve 3'ü arasında kaldim. MacBook M1 Air 16 GB RAM'li mi almalıyım yoksa MacBook M1 Pro 8 GB RAM'li hala mi? Duyduguma gore touch barlarda sikinti varmis ve islevsel degilmis. Arada 1000 2000 lira fark var sizce nasıl yapmaliyim? Oyun oynamiyorum is ve arastirma için alacagim.

Merhaba arkadaşlar, kafam çok karışık ve 3'ü arasında kaldim. MacBook M1 Air 16 GB RAM'li mi almalıyım yoksa MacBook M1 Pro 8 GB RAM'li hala mi? Duyduguma gore touch barlarda sikinti varmis ve islevsel degilmis. Arada 1000 2000 lira fark var sizce nasıl yapmaliyim? Oyun oynamiyorum is ve arastirma için alacagim.

Bu cihazlarda RAM gömülü. 16 GB almanız kesinlikle tavsiyem.

Duyduguma gore touch barlarda sikinti varmis ve islevsel degilmis.

Ben MacBook Pro M1 kullanıyorum. Touch bar ile herhangi bir sorun yaşamadım ve gayet de memnunum fakat bunu sevmeyen kişiler var ve bazı kişiler çok fazla şarj yediğini söylüyor.

MacBook M1 Air 16 GB ile MacBook M1 Pro 8 GB RAM'li model arasında seçim senin fakat ben ikisinden de son derece memnun kalacağını düşünmekteyim. RAM, SSD vb tüm bileşenler gömülü olarak tek çip helinde geliyor deyen arkadaşlar doğru söylüyor fakat yurt dışında bunları upgrade eden kişiler mevcut. Apple resmi olarak böyle bir upgrade yapmıyor.

Geri
Yukarı